Dziś jest wtorek, 26 maja 2020 r. Do konca roku szkolnego pozostalo90 dni

KONKURS
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez CKiS w Krzeszowicach.
Szczegółowe informacje znajdują się pod poniższym linkiem

Rozstrzygnięcie konkursów
KONKURSY:

Skarpetkowy zajac:

MAKSIU WITKOWSKI KL.1

ZUZIA URBANIK KL.1

FILIP PIEKARCZYK PRZEDSZKOLE

ZOSIA JANICKA PRZEDSZKOLE

Konkurs ornitologiczny:

ZDJĘCIA:
PAULINA GRELA KL.2
ZUZIA URBANIK KL.1
OLEK FORNAL KL.5
MICHALINA JEDYNAK KL. 5

PRACE PLASTYCZNE:
AMELIA WĄCŁAWSKA
JULIA WĄCLAWSKA

Nagrody zostaną rozdane 20 maja

Decyzja
Czerna, 06.05.2020

Decyzja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. mjr Józefa Ryłko w Czernej w sprawie zawieszenia zajęć w oddziałach przedszkolnych

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002r.(Dz. U. 2003 Nr 6, poz. 69 ze zmianami) oraz Decyzją Organu Prowadzącego Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czernej zawiesza zajęcia w oddziałach przedszkolnych do czasu spełnienia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Edukacji Narodowej.

Marzena Banaczyk-Niemiec

Wielki liga czytelnicza
UWAGA UCZESTNICY KONKURSU!!!

Sprawności czytelnicze można zdobywać tylko do środy 6 maja 2020 r.
*******
Test kwalifikacyjny zostanie przeprowadzony w poniedziałek 11 maja 2020 r. w formie pisemnej.
******
11 maja o godz. 14:00 uczestnicy z klas V-VIII, piszą test kwalifikacyjny z książki pt. „Dziewczyna i chłopak, czyli heca na 14 fajerek”, o godz. 13:40 na emaila podanego w zgłoszeniu uczestnictwa w konkursie zostanie przesłany Wam test w formacie edytowalnym – docx. Należy go rozwiązać i odesłać do godz. 15:20, po tym czasie nic już nie zostanie przyjęte.
******
W związku z tym, że młodsi uczestnicy wymagają pomocy rodziców przy zalogowaniu się i pobraniu testu, piszą później. 11 maja o godz. 18:00 uczestnicy z klas I-IV, piszą test kwalifikacyjny z książki pt. „Kaktus na parapecie”, o godz. 17:40 na emaila podanego w zgłoszeniu uczestnictwa w konkursie zostanie przesłany Wam test w formacie edytowalnym – docx. Należy go rozwiązać i odesłać do godz. 19:20, po tym czasie nic już nie zostanie przyjęte.

Powodzenia!!!

<< 2 z 73 >>