Dziś jest środa, 12 sierpnia 2020 r. Do konca roku szkolnego pozostalo12 dni

Plan zakończenia roku szkolnego 2019/2020
Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W tym roku szkoła nie zorganizuje tradycyjnego zakończenia roku z uroczystym wręczeniem świadectw i nagród.
• Odbiór świadectw odbędzie się 26 czerwca 2020 roku od wychowawców klas w swoich salach lekcyjnych, według poniższego harmonogramu w wyznaczonych godzinach.
• Zapraszamy uczniów poszczególnych klas, dokumenty mogą także odebrać rodzice według zasad bezpieczeństwa na czas COVID-19. W przypadku potrzeby można odebrać świadectwo w formie indywidualnej.
• W tym roku szkolnym odbędzie się to w grupach, w spotkaniu będą uczestniczyć tylko uczniowie i wychowawca.
• Oddziały przedszkolne: godz. 9:00 – 9:30 – sale przedszkolne w dolnym budynku
• Klasa 8 – godz. 8:00 – 8:30 – hol główny
• Klasa 6 – godz. 8:00 – 8:30 sala nr 2 w budynku głównym szkoły
• Klasa 1 – godz. 9:00 – 9:30 – hol główny budynku szkoły
• Klasa 2 - godz. 10:00 – 10:30 – hol główny budynku szkoły
• Klasa 4 – godz. 11:00 – 11:30 - hol główny budynku szkoły
• Klasa 5 – godz. 12:00 – 12:30 - hol główny budynku szkoły

• Uroczysta Msza Św. odbędzie o godz. 17:00 w czwartek 25 czerwca
w Klasztorze Karmelitów Bosych w Czernej

Naszą ósmą klasę chciałam zaprosić na spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcą. Warto sobie podziękować, powiedzieć "do widzenia", pożyczyć wszystkiego najlepszego na dalszą drogę. Na spotkanie z dyrektorem i wychowawcą na holu budynku głównego zapraszam uczniów z godnie z podanym harmonogramem.

Wydanie zaświadczeń egzaminu ósmoklasisty oraz informacji o szczegółowych wynikach odbędzie się do 31 lipca w sekretariacie szkoły, powiadomimy telefonicznie o terminie odbioru.

INFORMACJA DLA RODZICÓW
DOTYCZĄCA REKRUTACJI DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY
do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. mjr Józefa Ryłko w Czernej

Szanowni Rodzice
Informuję, że w dniach od 29.06.2020 r. do 31.07.2020 r. oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. mjr Józefa Ryłko w Czernej będzie pełnił dyżur wakacyjny.

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny należy składać w terminie od 22.06.2020 r. do 24.06.2020 r. do godz. 15:00, do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły lub drogą elektroniczną

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych DOKUMENTÓW

1) zgłoszenie dziecka na dyżur wakacyjny – druk nr 1
2) oświadczenia - druk nr 2 – wymagane tylko w okresie stanu epidemii
3) oświadczenie – druk nr 3

Szanowni Rodzice,
informuję, że w związku z aktualizacją wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 - liczba miejsc w oddziale przedszkolnym zgodnie z wytycznymi obecnie wynosi 14.
Dokumenty do pobrania (wniosek, oświadczenia) na stronie internetowej szkoły w zakładce " Pliki do pobrania przedszkole"

Marzena Banaczyk-Niemiec

W przypadku odwołania stanu epidemicznego liczba miejsc w oddziale przedszkolnym ulegnie zmianie. Kolejność przyjęcia dzieci do oddziału przedszkolnego na dyżur wakacyjny zostanie dokonana na podstawie daty wpływu wniosków, do momentu wyczerpania limitu miejsc.
Szczegółowa organizacja pracy oddziału przedszkolnego zależy od liczby zgłoszonych i przyjętych dzieci. W przypadku, gdy liczba chętnych dzieci do przyjęcia przekroczy liczbę dostępnych miejsc, dyrektor będzie analizował każdy przypadek indywidualnie.

Marzena Banaczyk- Niemiec

KONKURS FINAŁOWY ROZSTRZYGNIĘTY !!!
Maja Godyń uzyskała tytuł I Wicemistrza Powiatu w kategorii klas V-VIII
Martyna Wartalska uzyskała tytuł I Wicemistrza Powiatu w kategorii klas I-IV
Jakub Kondek uzyskał tytuł II Wicemistrza Powiatu w kategorii klas I-IV
Julia Wącławska zdobyła dyplom za udział w finale powiatowym w kategorii klas I-IV

Wszystkim ogromnie gratulujemy sukcesów czytelniczych.

Uczestnicy konkursu Wielkiej Ligi Czytelników otrzymają dyplomy i nagrody w dniu rozdania świadectw.

Kochani Uczniowie!!!

Firma RBO rozstrzygnęła konkurs " Zdjęcie z mini kolorowanką", nagrody będzie można odebrać w sekretariacie szkoły po 22 czerwca 2020 roku.

Lista nagrodzonych:
Xawier i Nikola Dorynek- oddział przedszkolny