Dziś jest poniedziałek, 06 kwietnia 2020 r. Do konca roku szkolnego pozostalo140 dni

Problem z logowaniem na e-dziennik

Szanowni Państwo w razie wystąpienia problemów z zalogowaniem sie na e-dziennik pomóc może usunięcie z przeglądarki historii przeglądanych stron.

Komunikat nr.7
Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca 2020r. włącznie szkoła będzie zamknięta. Prosimy o to, aby nie gromadzić się pod szkołą, nie przebywać na boiskach i placu zabaw.
Korespondencję do szkoły w formie drukowanej prosimy umieszczać w skrzynce pocztowej znajdującej się przy głównym wejściu do budynku górnego szkoły.

Komunikat nr.6
Szanowni Państwo,
zwracamy się do Państwa z apelem, aby zachęcać dzieci do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. MEN na platformie epodreczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych. Dostęp do nich jest bezpłatny. Warto wykorzystać czas zawieszenia zajęć, wykonywać ćwiczenia polecone przez nauczycieli. Nauczyciele dostali wytyczne do zdalnej pracy z uczniami. Komunikacja następuje poprzez dziennik elektroniczny lub poprzez media społecznościowe (indywidualne umowy nauczyciela z uczniami). Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki.
Od poniedziałku 16 marca szkoła zostaje zamknięta, uczniowie pozostają w domu. Trzeba bezwzględnie ograniczać kontakty z innymi osobami dla własnego dobra, unikać miejsc, gdzie są skupiska ludzi. Ponawiamy prośbę, abyście zwracali Państwo uwagę na bezpieczeństwo swoich dzieci i dostosowali się do zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanepidu
Prosimy śledzić na bieżąco informacje przesyłane przez p. dyrektor w dzienniku elektronicznym oraz na stronie internetowej szkoły.
Pozdrawiamy serdecznie
Dyrektor wraz z gronem pedagogicznym

Szanowni Państwo,
ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa dzieci, Minister Edukacji Narodowej podjął decyzję o zawieszeniu od 12 marca br. zajęć w przedszkolach i szkołach.
W celu umożliwienia Państwu organizacji opieki nad Waszymi dziećmi przez okres dwóch kolejnych tygodni, w dniach 12 i 13 marca br. w naszym przedszkolu i szkole będą jeszcze prowadzone zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie mogą podjąć opieki.
Od 12 marca nie będą odbywać się żadne zajęcia pozalekcyjne organizowane przez naszą szkołę, a od 16 marca nie będzie też zajęć organizowanych w naszej szkole przez podmioty zewnętrze.
Od poniedziałku (16 marca) cała szkoła (w tym przedszkole) będzie nieczynna.
Ze względu na trudny do przewidzenia rozwój sytuacji epidemiologicznej, niezbędne jest zabranie przez dzieci z klas I – VIII podręczników i zeszytów ćwiczeń do domu.
Proszę o zachęcanie dziecka do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Szczegółowe informacje w tym zakresie prześlę Państwu poprzez platformę UONET+ Vulcan dziennik elektroniczny.
Na razie zamknięcie szkoły potrwa do dnia 25 marca włącznie.
W związku z decyzją MEN - obowiązującą w skali ogólnopolskiej - nie ma potrzeby potwierdzania dla pracodawcy informacji o zamknięciu szkoły/przedszkola. Bliższe informacje nt. dodatkowego zasiłku opiekuńczego znajdą Państwo na stronie: https://www.zus.pl

<< 2 z 70 >>