Dziś jest środa, 19 lutego 2020 r. Do konca roku szkolnego pozostalo187 dni

Informacje dotyczące oddziału przedszkolnego i klasy O
Szanowni Państwo!
poniżej znajdą Państwo kilka informacji dotyczących bieżących spraw przedszkolnych:
"Rozstrzygnięcie konkursu na kotylion karnawałowy"
Zważywszy na to, że kotyliony zostały wykonane głównie przez rodziców , dzieci otrzymają dyplomiki oraz słodki upominek.

"Bal Karnawałowy"
Dnia 20.02.2020r. w godzinach dopołudniowych odbędzie się bal karnawałowy. Bardzo proszę o przygotowanie przebrań na ten dzień i dostarczenie ich w podpisanych torebkach.

"KONKURS RECYTATORSKI"
Szanowni Państwo,
chciałabym ogłosić konkurs recytatorski z repertuaru J. Tuwima. Wybieracie Państwo dowolny wiersz i przygotowujecie Państwo swoją pociechę. Konkurs odbędzie się 28.02.br Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału.

Dzień Babci i Dziadka
21 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy zebrani goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły tyle wysiłku w to aby najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły łzy radości i wzruszenia. Po przedstawieniu wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek

KONKURS - WIALKA LIGA CZYTELNIKÓW
Konkurs skierowany jest m.in. do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodzin.
Regulamin konkursu, opis jego przebiegu oraz inne ważne informacje są dostępne pod zakładką KONKURS na stronie: http://wielka-liga.pl/o-konkursie/
Formularze zgłoszeniowe wypełnione przez rodziców lub prawnych opiekunów dzieci można składać w bibliotece szkolnej w godzinach jej otwarcia, lub u wychowawców klas.
Została ustalona lista 20 lektur konkursowych, po 10 w dwóch kategoriach wiekowych.
Tytuły książek konkursowych w klasach I-IV
1. Jak Wojtek został strażakiem Cz. Janczarski
2. Nie płacz koziołku S. Michałkow
3. Pilot i ja A. Bahdaj
4. Dziecię elfów H. Ch. Andersen
5. Wiersze J. Tuwim
6. Detektyw Pozytywka G. Kasdepke
7. Kubuś Puchatek. A. A. Milne
8. Królewna R. Jędrzejewska-Wróbel
9. Gdzie jesteś cukierku W. Cichoń
10. Wiersze wybrane. J. Brzechwa
Tytuły książek konkursowych w klasach V-VII
1. Mikołajek J.J. Sempei R. Goscinny
2. Za niebieskimi drzwiami M. Szczygielski
3. Ronja, córka zbójnika A. Lindgren
4. Akademia Pana Kleksa J. Brzechwa
5. Chłopcy z Placu Broni F. Molnar
6. Mały Książe Antoine de Saint-Exupery
7. Magiczne Drzewo. Olbrzym A. Maleszka
8. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi R. Kosik
9. Kajko i Kokosz. Szkoła latania J. Christa
10. Quo vadis H. Sienkiewicz
Szkolnym koordynatorem konkursu jest p. Jolanta Święszek we współpracy z p. Agnieszką Zawieruchą, p. Edytą Godyń i p. Marią Nowak.
Gorąco zachęcamy do udziału w „Wielkiej Lidze Czytelników” uczniów naszej szkoły.
Uwaga !!! Etap pierwszy do 13 marca 2020 r. Zdobywanie sprawności czytelniczych poprzez rozwiązywanie testów do książek konkursowych.

<< 1 z 65 >>