Zbiórka 2.06.2019 ( niedziela ) godz. 22.00  dworzec PKP Krzeszowice.

Powrót 10.06.2019 ( poniedziałek) do Czernej remiza ok. 10.00, będziemy informować z drogi.

W przyszłym tygodni proszę złożyć legitymacje i ksero karty szczepień do wychowawców (31.05.2019 ostateczny termin)

Kieszonkowe można zostawić u nas w podpisanych kopertach ( złożyc do 31.05.2019 p. Imiołek, p. Zawierucha )

Leki zapakowane podpisane z sposobem dawkowania ( złożyć do 31.05.2019 p. Imiołek, p. Zawierucha)

Telefony zabieramy wieczorem 21.00.

Nie zabierają żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

Zabieramy następujące rzeczy:

• piżama
  • kurtka lub peleryna przeciwdeszczowa
  • czapka (lub nakrycie głowy chroniące przed słońcem) i szalik (lub apaszka)
  • 2-3 bluzy lub ciepłe swetry
  • 2-3 pary długich spodni
  • krótkie spodenki (latem może przydać się więcej niż jedna para)
  • bluzki z długim i krótkim rękawem
  • stój kąpielowy
  • 2 pary wygodnych butów
  • klapki kąpielowe
  • kapcie

·  INNE PRZEDMIOTY:

• mniejszy plecak na wycieczki w trakcie Zielonej Szkoły
  • przybory toaletowe (najlepiej w niewielkich i dobre zabezpieczonych opakowaniach)
  • 2 ręczniki
  • krem z filtrem
  • krem na poparzenia
  • krem lub spray odstraszający komary, kleszcze
  • ćwiczenia do matematyki klasa  V
  • piórnik ( długopis, ołówek, kredki )
  • zeszyt 32 kartkowy

Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, Tv 32 cale oraz koc na plażę.Do dyspozycji jest świetlica z TV, DVD, sprzętem grającym, stołem do tenisa stołowego, piłkarzykami, sala z lustrami do przeprowadzania zajęć tanecznych około 60 m2

Na stołówce profesjonalna obsługa serwuje pyszne domowe posiłki, trzy posiłki dziennie+ podwieczorek.Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego obiady serwowane do stolika.

Na dużym ponad hekatarowym terenie pełnym zieleni, znajduje się pełno miejsc do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Dla dzieci dostępne są dwa niepełnowymiarowe boiska do piłki nożnej, dwa boiska do siatkówki, jedno plażowe a drugie z bezpieczną nawierzchnią typu tarpan, boisko do koszykówki, plac zabaw oraz poducha do sakakania.Ośrodek ponadto znajduję się w spokojnej okolicy co gwarantuje miły wypoczynek zdala od zgielku.Posiadamy też dwa miejsca do biesiadowania przy ognisku i grillu z altanami.

Ośrodek znajduję się 750m od morza ( 15min spacerkiem) w cichym i ustronnym miejscu z dala od ruchliwych ulic i zgiełku co gwarantuje 100% bezpieczeństwa jak i wypoczynku.
Nieopodal jest również wiele atrakcji jak np. 200m jazda konna, 400m hala sportowa wraz z boiskiem wielofunkcyjnym gdzie istnieje możliwość wynajęcia hali, boiska oraz rowerów. 1000m zabytkowe ruiny kościoła w Trzęsaczu, Niechorze latarnia morska oraz park miniatur latarni morskich, Trzebiatów, spływ kajakowy, paintbool, Wolin wioska wikingów oraz wiele innych.
Cennik 2019r.

75 zł brutto na Fv

Dodatkowe wycieczki: Międzyzdroje, Jezioro Turkusowe, zagroda żubrów, Woliński Park Narodowy, Park Wielorybów, Latarnie morskie

Powrót 8.06.2018 (wyjazd z Kołobrzegu o godzinie 20.30 )