Dziś jest wtorek, 21 maja 2019 r. Do konca roku szkolnego pozostalo95 dni
Szkoła
B I P Nasz patron Historia szkoły Budynki i pomieszczenia Fotogaleria Oferta szkoły Dyrekcja Nauczyciele Konkursy Sukcesy sportowe i inne Jadłospis Promocja zdrowia Statut Szkoła sportowych talentówWyprawka PrzedszkoleRekrutacja Zielona szkoła Projekt edukacyjny Dziennik elektroniczny Przedszkole Pedagog Świetlica Plan lekcji Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 Biblioteka Pliki do pobrania Kontakt
 
Czas ucieka!



Dbaj o minuty, a godziny, dni i lata
same o siebie zadbają.
Bo sztuka życia, to mądre wykorzystanie czasu.

 
 
Ciekawe strony
Urzšd Miejski
Regulamin

 

Pogoda


 


 

 


Dokument bez tytułu

Uczniowie naszej szkoły sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, a także swoje zdolności wykazują się podczas turniejów sportowych.
 Poniżej znajdują się osiągnięcia uczniów, które zostały nagrodzone .



Rok szkolny 2017/2018

Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Maja Godyń
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Nina Iskra
Daria Gibała

Nasz adrużyna zajeła VI miejsce. Gratulujemy.


Piłka nożna
skład:
Kacper Kondek
Dawid Gibała
Dominik Godyń
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Artur Kot
Adam Parandyk
Adrian Pawlik
Michał Smółka
Maciej Tekieli

Nasza drużyna zajeła IV miejsce. Gratulujemy

Piłka siatkowa
Skład:
Dawid Gibała
Dominik Godyń
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Artur Kot
Adam Parandyk
Michał Smółka
Maciej Tekieli

Nasza drużyna zajeła III miejsce Gratulujemy

Tenis stołowy drużynowy chłopców etap powiatowy
Kamil Kołodziej
Artur Kot
Marcin Karcz

Nasi uczniowie zajeli VII miejsce. Gratulacje.

Tenis stołowy drużynowy dziewczyn etap powiatowy
Daria Gibała
Sabina Grela

Nasi uczniowie zajeli IX miejsce. Gratulacje.

Tenis stołowy indywidualny:
Marcin Karcz - 17-24
Kamil Kołodziej - 17-24
Maciej Tekieli - 17 -24
Artur Kot - 12 - 16

Daria Gibała - 9 -12
Izabela Jaskowska - 9 - 12
Nina Iskra - 13 - 16
Sabina Grela - 13 - 16

Piłka koszykowa dziewczyny
Skład:
Daria Gibała
Magdalena Górecka
Gabriela Skowronek
Sabina Grela
Izabela Jaskowska
Zuzanna Smółka
Wiktoria Zając

Grupa B
Ostrężnica
Krzeszowice SP1
Tenczynek
Zalas
Czerna

Czerna - Ostrężnica 9:12
Czerna - Tenczynek 8:6
Czerna - Zalas 5:9
Czerna - Krzeszowice SP1 2:6

Nasza drużyna zajeła w zawodach VI miejsce. Gratulacje.

Piłka koszykowa chłopców
Skład:
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Maciej Tekieli
Artur Kot
Michał Smółka
Adam Parandyk
Adrian Pawlik
Dawid Gibała
Dominik Godyń

Grupa A
Wola Filipowska
Zalas
Nawojowa Góra
Czerna

Czerna - Nawojowa Góra 0:0 dogrywka 0:2
Czerna - Zalas 4:4 3x dogrywka 4:5
Czerna - Wola Filipowska 5:4

Nasza drużyna zajeła w zawodach VII miejsce. Gratulacje

Szachy drużynowe:

Adrian Pawlik
Michał Smółka
Igor Katarzyński
Maja Godyń

Nasza drużyna zajeła V miejsce.

Tenis stołowy drużynowy chłopcy

Kamil Kołodziej
Artur Kot
Marcin Karcz

Nasza drużyna zajeła III miejsce.

Tenis stołowy dryżynowy dziewczyn

Daria Gibała
Sabina Grela

Nasza drużyna zajeła II miejsce i wywalczyła awans na zawody powiatowe.

Piłka nożna halowa chłopcy:
Skład:
Kacper Kondek
Jan Skotniczny
Adam Parandyk
Dominik Godyń
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Artur Kot
Maciej Tekieli

Czerna - Tenczynek 2:1
Czerna - Miękinia 3:1
Czerna - Ostrężnica 0:0

Grupa A
1. Czerna 7pkt 5:2
2. Tenczynek 6pkt 5:2
3. Ostrężnica 4pkt 1:1
4. Miękinia 0pkt 1:7

Czerna - Krzeszowice 2  0:1
Czerna - Nowa Góra 0:2
Nowa Góra - Krzeszowice 2 0:0

Nasz drużyna zajeła w turnieju III miejsce. Gratulacje.

Piłka nożna halowa dziewczyn:
Skład:
Wiktoria Zając
Izabela Jaskowska
Julia Furmanik
Daria Gibała
Nina Iskra
Magdalena Górecka
Sabina Grela
Gabriela Skowronek

Czerna - Krzeszowice 1:1
Czerna - Miękinia 0:2
Czerna - Ostrężnica 0:1

Nasa drużyna zajeła w zawodach VI miejsce.

Klasyfikacja na najlepszego sportowca
Piłka nożna halowa Szachy Piłka koszykowa Tenis stołowy Piłka siatkowa Zachowaj Trzeźwy Umysł Piłka nożna Strój szkolny Razem
Kacper Kondek 15 14 30 59
Bartosz Godyń 30 30
Jan Skotniczny 15 30, 45
Damian Skowronek 30, 30
Jarosław Ciastoń 15 15
Dawid Gibała 11 15 14 30 70
Dominik Godyń 15 11 15 14 30, 85
Marcin Karcz 15 11 15, 5, 16 15 12 14 15, 20,20,15, 173
Kamil Kołodziej 15 11 15, 5, 16 15 12 14 30,20,20,20, 193
Artur Kot 15 11 15, 6, 16 15 14 15 107
Adam Parandyk 15 11 15 14 15,10, 80
Adrian Pawlik 13 11 14 30, 68
Michał Smółka 13 11 15 14 15, 68
Maciej Tekieli 15 11 5 15 14 30, 90
Igor Katarzyński 13 15, 28


Piłka nożna halowa Szachy Piłka koszykowa Tenis stołowy Piłka siatkowa Zachowaj Trzeźwy umysł Piłka nożna Strój Razem
Milena Babiuch 15, 15
Dominika Bednarczyk 30, 30
Maja Godyń 13 12 30, 55
Julia Ostachowska 30, 30
Wiktoria Zająć 12 12 30, 54
Zuzanna Smółka 12 30, 42
Izabela Jaskowska 12 12 9 30, 63
Daria Gibała 12 12 16, 9, 14, 12 30,20, 125
Sabina Grela 12 12 16, 5, 14 15, 74
Aleksandra Pałka 30, 30
Nina Iskra 12 5 12 15,15 59
Magdalena Górecka 12 12 15,15,10 64
Julia Furmanik 12 15 27
Gabriela Skowronek 12 12 30, 54


Rok szkolny 2016/2017

                            Piłka nożna halowa

Skład:

Marcin Karcz

Artur Kot

Maciej Tekieli

Dominik Godyń

Adam Parandyk

Dawid Gibała

Adrian Pawlik

Kamil Kołodziej

Czerna – Wola Filipowska 0:0

Czerna – Ostrężnica 1:0

Czerna – Sanka 3:0

Czerna IV miejsce

Skład:

Daria Gibał

Nina Iskra

Julia Furmanik

Sabina Grela

Magdalena Górecka

Gabriela Skowronek

Izabela Jaskowska

Czerna zajeła VI miejsce

                            Piłka koszykowa

Skład:

Artur Kot
Kamil Kołodziej
Dawid Gibała
Dominik Godyń
Maciej Tekieli
AdamParandyk
Adrian Pawlik
Czerna – Ostrężnica 4:8
Czerna – Zalas 0:12
Czerna – Nawojowa Góra 2:12

Czerna VII miejsce

                            Tenis stołowy indywidualny gmina

Magdalena Górecka – udział
Sabina Grela – udział
Gabriela Skowronek – udział

Artur Kot – 9 miejsce

Kamil Kołodziej – udział
Maciej Tekieli – udział

                            Tenis stołowy drużynowy gmina

Skład:

Magdalena Górecka
Gabriela Skowronek
Sabina Grela

Czerna – Ostrężnica 0:3

Czerna – Nawojowa Góra 0:3
Czerna – Krzeszowice 1:3
Czerna – Sanka 1:3

Czerna V miejsce


Skład:
Artur Kot
Maciej Tekieli

Czerna VI miejsce

                            Piłka siatkowa dziewczyn

Skład:

Nina Iskra

Daria Gibała

Sabina Grela

Magdalena Górecka

Gabriela Skowronek

Julia Furmanik

Nasza szkoła zajeła VI miejsce

                            Piłka siatkowa chłopców

Skład:

Marcin Karcz

Kamil Kołodziej

Artur Kot

Adam Parandyk

Dominik Godyń

Adrian Pawlik

Maciej Tekieli

Nasza szkoła zajeła VI miejsce

                            Czwórbój lekkoatletyczny

Skład:

Dominik Godyń

Marcin Karcz

Kamil Kołodziej

Artur Kot

Adam Parandyk

Michał Smółka

Maciej Tekieli

Nasza szkoła zajeła V miejsce

                                Zachowaj Trzeźwy Umysł

Skład:

Kamil Kołodziej

Maja Godyń

Zuzanna Smółka

Jan Skotniczny

Klasyfikacja na najlepszego sportowca


Halowa piłka nożna Tenis stołowy Tablica rekordów lekkoatletycznych Strój na wf Piłka siatkowa Czwórbój lekkoatletyczny Piłka nożna Konkurs szkolny Razem
Izabela Jaskowska 12 0,0 12
Julia Furmanik 12 15,15 12 3 57
Daria Gibała 12 15,15 12 6 60
Sabina Grela 12 5,13, 15,15 12 4 76
Nina Iskra 12 15 15,0 12 5 59
Aleksandra Pałka 15,0 3 18
Magdalena Górecka 12 5,13, 15,0 12 3 60
Gabriela Skowronek 12 5,13, 15,15 12 3 75



Halowa piłka nożna Piłka koszykowa Tenis stołowy Tablica rekordów Strój sportowy Piłka siatkowa Konkurs szkolny Czwórbój lekkoatletyczny Zachowaj Trzeźwy Umysł Razem
Jarosław Ciastoń 0,0 3 3
Dawid Gibała 14 11 15,15 3 48
Dominik Godyń 14 11 15,15 12 3 13 83
Miarcin Karcz 14 15,20,15, 0,0 12 3 13 92
Kamil Kołodziej 14 11 5, 15,20,20, 15,0 12 3 13 8 136
Artur Kot 14 11 9,12, 15,15 12 3 13 104
Adam Parandyk 14 11 0,0 12 3 13 33
Adrian Pawlik 14 11 0,15 12 3 45
Michał Smółka 0,0 3 13 16
Maciej Tekieli 14 11 5,12, 15,15 12 3 13 100
Igor Katarzyński 15,0 3 18


Rok szkolny 2015/2016

Piłka nożna chłopcy
Skład:
Kacper Tekieli
Kacper Grela
Michał Kołodziej
Sylwester Tukaj
Kamil Kołodziej
Dominik Godyń
Marcin Karcz
Adam Parandyk
Marcin Borowiec
Michał Smółka

Grupa 1
Czerna - Ostrężnica 4:1
Czerna - Zalas 0:8
Czerna - Nawojowa Góra  1:2

Chłopcy w turnieju zajeli V miejsce. Gratulujemy


Czwórbój lekkoatletyczny chłopcy
Skład:
Marcin Karcz
Kamil Kołodziej
Maciej Tekieli
Kacper Grela
Kacper Tekieli
Sylwester Tukaj

Chłopcy zajeli VIII miejsce. Gratulujemy

Czwórbój lekkoatletyczny dziewczyny

Skład:
Julia Godyń
Katarzyna Grela
Roksana Brzóska
Nina Iskra
Daria Gibała
Sabina Grela

Dziewczyny zajeły VII miejsce. Gratulujemy

Piłka siatkowa dziewczyn
Skład:
Julia Godyń
Katarzyna Grela
Roksana Brzóska
Daria Gibała
Nina Iskra

Dziewczyny zajeły IX miejsce. Gratulujemy

Piłka siatkowa chłopców
Skład:
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Filip Kot
Marcin Borowiec
Kamil Kołodziej
Maciej Tekieli
Sylwester Tukaj
Artur Kot

Chłopcy w zawodach zajeli V miejsce. Gratulujemy

Tenis stołowy drużynowy powiat
Skład:
Julia Godyń
Ktarzyna Grela
Roksana Brzóska

Grupa C:
1. SP Czerna 9:0
2. SP Sułoszowa 6:4
3. SP Przeginia 4:8
4. SP Nielepice 2:9

Rozgrywki pucharowe: 1/4
Szczodrkowice – Nowa Wieś Szlachecka 2 : 3
Czułówek – Sułoszowa 3 : 0
Czerna – Rudawa 1 : 3
Wielmoża – Skała 3 : 0

Dziewczyny w zawodach zajeły miejsca 5-8. Gratulujemy

Skład:
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Kamil Kołodziej

Grupa D
1. SP Skała 6:0
2. SP Przeginia 3:3
3. SP Czerna 0:6

Chłopcy w zawodach zajeli miejsca 9-12. Gratulujemy   

Tenis stołowy drużynowy gmina
Skład:
Julia Godyń
Ktarzyna Grela
Roksana Brzóska

Dziewczyny zajeły I miejsce i awansowały na zawody powiatowe. Gratulujemy

Skład:
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Kamil Kołodziej

Chłopcy zajeli II miejsce i awansowali do zawodów powiatowych. Gratulujemy


Tenis Stołowy indywidualny powiat
Julia Godyń 8 miejsce
Kacper Tekieli

Tenis Stołowy indywidualny gmina

Julia Godyń 1 miejsce
Daria Gibała 8 miejsce
Katarzyna Grela 9-12
Roksana Brzóska 13-16
Kacper Tekieli 5 miejsce
Michał Kołodziej 8 miejsce
Kamil Kołodziej 9-12
Artur Kot 13-16

Zawodnicy którzy zajeli miejsca 1-6 awansowali na zawody powiatowe. Gratulujemy
 


Piłka koszykowa dziewczyn

Skład:
Katarzyna Grela
Roksana Brzóska
Sabina Grela
Julia Godyń
Magdalena Górecka
Daria Gibała
Izabela Jaskowska
Nina Iskra
Gabriela Skowronek
Julia Furmanik

Czerna - Krzeszzowice 2:26
Czerna - Nawojowa Góra 6:16
Czerna - Zalas 2:34

Nasz drużyna zajeła w turnieju VII miejsce. Gratulujemy

Piłka koszykowa chłopców

Skład:
Marcin Karcz
Artur Kot
Maciej Tekieli
Kamil Kołodziej
Dominik Godyń
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Kacper Grela
Adrian Pawlik
Marcin Borowiec

Grupa A
Czerna - Zalas 2:16
Czerna - Ostrężnica 4:2
Czerna - Nawojowa Góra 9:7

1. Zalas
2. Czerna
3. Nawojowa Góra
4. Ostrężnica

Półfinały
Wola Filipowska - Czerna 21:2
Zalas - Filipowice 17:6

Mecz o 3 miejsce
Czerna - Filipowice 6:15

Nasz drużyna zajeła w turnieju IV miejsce. Gratulujemy

Piłka nożna halowa chłopców powiat
Skład:
Marcin Karcz
Artur Kot
Maciej Tekieli
Kamil Kołodziej
Adam Parandyk
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Sylwester Tukaj
Adrian Pawlik
Marcin Borowiec

Nasz drużyna zajeła w turnieju III miejsce. Gratulujemy 


Piłka nożna halowa chłopców
Skład:
Marcin Karcz
Artur Kot
Maciej Tekieli
Kamil Kołodziej
Adam Parandyk
Kacper Tekieli
Michał Kołodziej
Sylwester Tukaj

Grupa A
Tenczynek 9 pkt
Czerna 4 pkt
Ostrężnica 2 pkt
Wola Filipowska 1 pkt

Czerna - Ostrężnica 1:1 (Marcin Karcz)
Czerna - Tenczynek 1:2 (Marcin Karcz)
Czerna - Wola Filipowska 7:0 (Marcin Karcz 5x, Artur Kot 2x)

Półfinały

Czerna - Krzeszowice 2:0 (Marcin Karcz 2x)
Zalas - Tenczynek 1:0

Finał

Czerna - Zalas 1:0 (Marcin Karcz)

Nasz drużyna zajeła w turnieju I miejsce. Gratulujemy awansu do zawodów powiatowych.


Piłka nożna halowa dziewczyn
Skład:
Katarzyna Grela
Roksana Brzóska
Sabina Grela
Magdalena Górecka
Daria Gibała
Izabela Jaskowska

Grupa A
1. Nowa Góra  12 pkt
2. Zalas 7 pkt
3. Sanka 6 pkt
4. Czerna 2 pkt
5. Krzeszowice 1 pkt

Czerna - Sanka 0:1
Czerna - Nowa Góra 0:4
Czerna - Krzeszowice 0:0
Czerna - Zalas 0:0

Nasz drużyna zajeła w turnieju VII miejsce. Gratulujemy



---------------------------------------------------------------------------------

Klasyfikacja najlepszego sportowca 2015/2016

Chłopcy

 

Halowa piłka nożna

 Piłka koszykowa

Piłka nożna halowa powiat 

 Piłka siatkowa

 Tenis stołowy

 Tenis stołowy drużynowy

Czwórbój lekkoatletyczny 

Piłka nożna 

 SKS

Tablica rekordów, braki strojów 

Razem

Marcin Borowiec 14 20 13 13 10 15 85
Kacper Grela 14 10 13 14 30 81
Michał Kołodziej 17 14 20 13 10 17, 14 13 23 15 156
Filip Kot 13 3 30 46
Sylwester Tukaj 17 14 20 13 10 13 7 15,10 119
Kacper Tekieli 17 14 20 13 13, 10 17, 14 10 13 30 30,15 216

Igor Katarzyński

0 15 15

Jarosław Ciastoń

1 30 31

Dawid Gibała

0 30 30

Dominik Godyń

14 13 0 15 42

Marcin Karcz

17 14 20 10 13 14 0, 20 108

Kamil Kołodziej

17 14 20 13 9 17, 14 10 13 22 15, 20, 20, 204
Artur Kot 17 14 20 13 5 9 15 93
Adam Parandyk 17 20 13 18 -15 53
Adrian Pawlik 14 20 0 15 49
Michał Smółka 13 6 15 34

Maciej Tekieli

17 14 20 13 10 34 30, 15, 153

 

 

Dziewczyny

 

Halowa piłka nożna

Piłka koszykowa 

Tenis stołowy indywidualny ,gmina, powiat, rejon, województwo

Tenis stołowy drużynowy, gmina, powiat, rejon, województwo

Piłka siatkowa 

 Czwórbój lekkoatletyczny

 SKS

Tablica rekordów, braki stroju 

Razem

Julia Godyń

11 17, 15 17, 18 9 11 14 15, 15, 15, 15, 20 192

Katarzyna Grela

11 11 9 17, 18 9 11 0 15 101

Roksana Brzóska

11 11 5 17, 18 9 11 1 15, 10 108
Daria Gibała 11 11 10 9 11 0 15 67
Julia Furmanik 11 0 30 41
Nina Iskra 11 9 11 1 30, 15, 77
Sabina Grela 11 11 11 1 15 49
Magdalena Górecka 11 11 0 0 22

Aleksandra Pałka

0 15 15

Gabriela Skowronek

11 0 15 26

Izabela Jaskowska

11 11 0 15 37

 




Rok szkolny 2014/2015
-------------------------------------------------------------------------------------
Piłka nożna dziewczyn

Skład:
Justyna Kołodziej
Karolina Nowak
Kamila Wójcik
Julia Godyń
Katarzyna Grela
Roksana Brzóska
Martyna Pałka
Sabina Grela

Dziewczyny trafiły do grupy A
Czerna
Ostrężnica
Nowa Góra
Sanka

Czerna - Sanka 4:0
Czerna - Ostrężnica 2:0
Czerna - Nowa Góra 1:0

Półfinał
Czerna - Filipowice 0:0 dogrywka 1:0
Ostrężnica - Nawojowa Góra 2:0

Finał
Czerna - Ostrężnica 1:1 dogrywka 1:0

Dziewczyny w zawodach zajeły I miejsce. Gratulujemy
---------------------------------------------------------------
Piłka nożna chłopców

Skład:
Jakub Nowak
Dawid Gibała
Miłosz Godyń
Stanisław Skotniczny
Adrian Ostachowski
Kacper Tekieli
Hubert Stryczek

Chłocy trafili do grupy C
Sanka
Paczółtowice
Czerna

Czerna - Sanka 1:2
Czerna Paczółtowice 1:2

Chłopcy w turnieju zajeli VII miejsce
--------------------------------------------------------------------------------
Czwórbój lekkoatletyczny dziewczyn, chłopców

Skład dziewczyn:
Karolina Nowak
Justyna Kołodziej
Julia Godyń
Katarzyna Grela
Martyna Pałka

Dziewczyny zajeły VI miejsce

Skład chłopcy:
Dawid Gibała
Stanisłwa Skotniczny
Miłosz Godyń
Hubert Stryczek
Adrian Ostachowski
Kacper Grela

Chłopcy zajeli IX miejsce
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Link do filmiku z zawodów indywidualnych oraz drużynowych w tenisie stołowym(mistrzostwa małopolski szkół podstawowych)

http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/5052,turniej-tenisa-stolowego-w-zakliczynie.html

http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/5202,final-wojewodzki-igrzysk-mlodziezy-szkolnej-w-tenisie-stolowym.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tenis stołowy indywidualny - województwo małopolskie
Justyna Kołodziej - udział
Karolina Nowka - udział

Tenis stołowy drużynowy -
województwo małopolskie
Justyna Kołodziej
Kamila Wójcik
Dziewczyny zajeły miejsce 9-12
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tenis stołowy indywidualny - rejon krakowski

Justyna Kołodziej - 3 miejsce (awans do zawodów wojewódzkich)
Karolina Nowak - 6 miejsce (awans do zawodów wojewódzkich)

Tenis stołowy drużynowy - rejon krakowski
Skład:
Justyna Kołodziej
Karolina Nowak


Dziewczyny w zawodach zajeły II miesce(awans do zawodów wojewódzkich)
. Gratulujemy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tenis stołowy indywidualny - powiat krakowski

Justyna Kołodziej - 2 miejsce (awans do zawodów rejonowych)
Karolina Nowak - 3 miejsce (awans do zawodów rejonowych)

Tenis stołowy drużynowy - powiat krakowski
Skład:
Justyna Kołodziej
Karolina Nowak

Dziewczyny w zawodach zajeły I miesce(awans do zawodów rejonowych) pokonując takie szkoły jak:
Nowa Wieś Szlachecka,  Rzozów, Czernichów, Nielepice. Gratulujemy
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piłka siatkowa dziewczyn

Skład:
1. Karolina Nowak
2. Justyna Kołodziej
3. Kamila Wójcik
4. Justyna Godyń
5. Julia Godyń
6. Katarzyna Grela
7. Roksana Brzóska

Grupa A

Czerna - Ostrężnica  0:2
Czerna - Wola Filipowska 1:2
Czerna - Zalas 1:2

1. Zalas 
2. Wola Filipowska 
3. Ostrężnica 
4. Czerna

Mecz o VII miejsce

Czerna - Miękinia 2:0

Nasza drużyna zajeła VII miejsce.Gratulujemy
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tenis stołowy indywidualny dziewczyn

Kołodziej Justyna - 1 miejsce

Nowak Karolina - 2 miejsce
Wójcik Kamila - 3 miejsce
Godyń Julia - 6 miejsce
Godyń Justyna - 13-16 miejsce

Tenis stołowy indywidualny chłopców

Kołodziej Michał - 8 miejsce
Nowak Jakub - 9-12 miejsce
Gibała Dawid - 9-12 miejsce
Skotniczny Stanisław - 17-24 miejsce
Ostachowski Adrian - 25-28 miejsce

Tenis stołowy drużynowy dziewczyn
Skład:
1. Justyna Kołodziej
2. Karolina Nowak

Czerna - Ostrężnica 3:0
Czerna - Krzeszowice 3:0
Czerna - Nawojowa Góra 3:0

Tabela:
1. Czerna
2. Krzeszowice
3. Nawojowa Góra
4. Ostrężnica

Tenis stołowy drużynowy chłopców
Skład:
1. Nowak Jakub
2. Gibała Dawid
3. Ostachowski Adrian

Czerna - Ostrężnica 1:3
Czerna - Nawojowa Góra 3:2
Czerna - Krzeszowice 0:3
Czerna - Sanka 3:1
Czerna - Paczółtowice 0:3

Tabela
1. Ostrężnica
2. Krzeszowice
3. Paczółtowice
4. Czerna
5. Sanka
6. Nawojowa Góra

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. W zawodach indywidualnych miejsca od 1 do 6 awansowały do zawodów powiatowych. Natomiast w zawodach drużynowych awans zapewniły sobie drużyny z miejsc 1 i 2.
----------------------------------------------------------------------------------
Piłka siatkowa chłopców

Skład:
1. Jakub Nowak
2. Dawid Gibała
3. Hubert Stryczek
4. Miłosz Godyń
5. Stanisław Skotniczny
6. Kacper Tekieli

Grupa B

Czerna - Krzeszowice  0:2
Czerna - Nowa Góra 2:0
Czerna - Zalas 2:1

1. Krzeszowice 6pkt
2. Czerna 5pkt
3. Zalas 4pkt
4. Nowa Góra 3pkt

Półfinał

Czerna - Ostrężnica 0:2

Mecz o III miejsce

Czerna - Wola Filipowska 2:1

Nasza drużyna zajeła w całym turnieju III  miejsce. Gratulujemy
---------------------------------------------------------------------------
Szachy

Katarzyna Kaleta III miejsce
Karolina Nowak IV miejsce

Jakub Nowak (13 miejsce)
Stanisław Skotniczny (16 miejsce)
Filip Kot (18 miejsce)
Sylwester Tukaj (19 miejsce)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom
---------------------------------------------------------------------------
Piłka koszykowa chłopców

Skład:
1. Jakub Nowak
2. Adrian Ostachowski
3. Miłosz Godyń
4. Dawid Gibała
5. Kacper Tekieli
6. Kacper Grela
7. Marcin Borowiec

Grupa B
1. Krzeszowice 8pkt
2. Czerna 7pkt
3. Ostrężnica 6pkt
4. Filipowice 5pkt
5. Sanka 4pkt

Czerna - Ostrężnica 6:2
Czerna - Krzeszowice 2:13
Czerna - Filipowice 11:10
Czerna - Sanka 19:0

Półfiał
Wola Filipowska - Czerna 3:9
Krzeszowice - Nawojowa Góra 24:2

Finał
Czerna - Krzeszowice 6:11

Nasz drużyna zajeła w turnieju II miejsce GRATULUJEMY
------------------------------------------------------------------
Piłka koszykowa dziewczyn

Skład:
1. Justyka Kołodziej
2. Karolina Nowak
3. Kamila Wójcik
4. Julia Godyń
5. Katarzyna Grela
6. Daria Gibała

Grupa B

1. Krzeszowice 8pkt
2. Czerna 7pkt
3. Zalas 6pkt
4. Filipowice 5pkt
5. Sanka 4pkt

Czerna - Zalas 9:8
Czerna - Krzeszowice 11:13
Czerna - Sanka 27:0
Czerna - Filipowice 10:9

Półfinał
Krzeszowice - Wola Filipowska 13:2
Czerna - Nowa Góra 4:7

Mecz o III miejsce
Czerna - Wola Filipowska 1:9

Finał
Nowa Góra - Krzeszowice 6:8

Nasz drużyna zajeła w turnieju IV miejsce GRATULUJEMY

--------------------------------------------------------------------------------

Klasyfikacja najlepszego sportowca 2014/2015

Chłopcy

 

Turniej w Ostrężnicy

Halowa piłka nożna

 Piłka koszykowa

Szachy 

 Piłka siatkowa

 Tenis stołowy

 Tenis stołowy drużynowy

Czwórbój lekkoatletyczny 

Piłka nożna 

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 

 SKS

Tablica rekordów, braki strojów 

 

 

 

 

 

 

Razem

Jakub Nowak

5

11

 16

15 

 14

 -

 11

 -

 55

 

 

 

 

 

 

147

Dawid Gibała

5

11

 16

 -

 15

 9

14 

 9

 11

 15

12 

55 

 

 

 

 

 

 

172

Stanisław Skotnicznyy

5

11

 -

 15

 5

 -

 9

 11

 -

13 

30 

 

 

 

 

 

 

104

Miłosz Godyń

5

11

 16

 15

 -

 9

 11

 -

10 

 

 

 

 

 

 

83

Hubert Stryczek

5

-

 -

 -

15 

 -

 9

 11

 -

 30

 

 

 

 

 

 

70

Adrian Ostachowski

5

11

 16

 -

 5

 14

 9

 11

 -

 10

 -

 

 

 

 

 

 

81

Kacper Tekieli

5

11

 16

 -

15 

 -

 -

 11

 -

24 

 30

 

 

 

 

 

 

112

Kacper Grela

5

11

16 

 -

 -

 -

 9

 -

 -

 34

 30

 

 

 

 

 

 

105

Michał Kołodziej

-

-

 -

 -

 -

 10

 -

 -

 -

 -

13 

 15

 

 

 

 

 

 

 38

Marcin Borowiec

-

-

 16

 -

 -

 -

 -

 -

 -

27 

 15

 

 

 

 

 

 

 58

Filip Kot

-

-

 5

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 20

 30

 

 

 

 

 

 

 55

Sylwester Tukaj

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

 11

 15

 

 

 

 

 

 

 31

Igor Katarzyński

-

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

 

15

 

 

Dziewczyny

 

Halowa piłka nożna

Piłka koszykowa 

Szachy 

Tenis stołowy indywidualny 

Tenis stołowy drużynowy 

 Tenis stołowy indywidualny powiat, rejon, województwo

 Tenis stołowy drużynowy powiat, rejon, województwo

Piłka siatkowa 

 Czwórbój lekkoatletyczny

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł 

Piłka nożna 

 SKS

Tablica rekordów, braki stroju 

 

 

 

 

 

Razem

Julia Godyń

16

14 

 -

12 

 10

 11

 12

 15

 17

 12

 35

 

 

 

 

 

154

Katarzyna Grela

16

 14

 -

 -

 -

 -

 11

 12

 15

 17

 6

30 

 

 

 

 

 

121

Roksana Brzóska

16

 -

 -

 -

 -

 11

 -

 -

 17

12 

30 

 

 

 

 

 

86

Justyna Kołodziej

16

 14

 -

 17

 17

21+25+20 

22+26 +24

 11

 12

 -

 17

 28

65 

 

 

 

 

 

335

Karolina Nowak

16

 14

14 

 16

17 

 20+22+20

22+26 

 11

 12

 -

 17

 5

45 

 

 

 

 

 

277

Justyna Godyń

16

 -

5

 -

 -

 -

 11

 -

 -

 -

 4

 25

 

 

 

 

 

61

Kamila Wójcik

16

 14

15 

 -

 15

24

 11

 -

 -

 17

20 

 30

 

 

 

 

 

162

Katarzyna Kaleta

-

 15

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

 30

Julia Furmanik

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 30

 

 

 

 

 

 30

Martyna Pałka

-

 -

 -

 -

 12

 -

 17

 --

15 

 

 

 

 

 

44

Nina Iskra

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

 15

Sabina Grela

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 17

 -

15 

 

 

 

 

 

32

Daria Gibała

-

 14

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

29

Aleksandra Pałka

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

15 

 

 

 

 

 

 15

Magdalena Górecka

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

 15

Gabriela Skowronek

-

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 -

 15

 

 

 

 

 

 15

 

 -----------------------------------------------------------

Halowa piłka nożna chłopców

Skład:
1. Jakub Nowak
2. Miłosz Godyń
3. Adrian Ostachowski
4. Dawid Gibała
5. Stanisław Skotniczny
6. Kacper Tekieli
7. Kacper Grela

Grupa C
1. Sanka 4pkt
2. Wola Filipowska 4pkt
3. Czerna 0pkt

Czerna - Sanka 0:2
Czerna - Wola Filipowska 0:1

Czerna w turnieju zajeła VII miejsce
Gratulujemy


----------------------------------------------------------------
Halowa piłka nożna dziewczyn

Skład:
1. Julia Godyń
2. Katarzyna Grela
3. Roksana Brzóska
4. Justyna Kołodziej
5. Justyna Godyń
6. Kamila Wójcik
7. Karolina Nowak

Grupa 1
1. Czerna 7pkt
2. Krzeszowice 5pkt
3. Nawojowa Góra 2pkt
4. Filipowice 1pkt

Czerna - Nawojowa Góra 1:0
Czerna - Krzeszowice 0:0
Czerna - Filipowice 1:0

Grupa 2
1. Zalas 9pkt
2. Ostrężnica 8pkt
3. Nowa Góra
4. Miękinia
5. Sanka

Półfinały

Czerna - Ostrężnica 4:0
Krzeszowice - Zalas 0:0 karna 2:0

ROK SZKOLNY 2014/2015


OGÓLNOSZKOLNY KONKURS WIEDZY NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

Dawid Gibała - kl. III - I miejsce
Daria Gibała - kl. IV - I miejsce
Roksana Brzóska - kl. V - I miejsce
Jakub Nowak - kl. VI - I miejsce
Stanisław Skotniczny - kl. VI - I miejsce

--------------------------------------------------------------------------
NAGRODA W OGÓLNOPOLSKIEJ KAMAPANII " ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ "

Daria Gibała - kl. IV
--------------------------------------------------------------------------

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO  TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR  PREMIERA

Julia Godyń kl. V - II miejsce razem z drużyną ze Skawiny
--------------------------------------------------------------------------

GMINNY  KONKURS HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY "  Polska moja ojczyzna "

Dawid Gibała, Stanisław Skotniczny kl. VI - IIImiejsce
--------------------------------------------------------------------------

KURATORYJNY KONKURS INFORMATYCZNY " Małopolski Baltie 2015 "  etap szkolny

Miłosz Godyń - I miejsce - przejście to etapu powiatowego
Jakub Nowak - II miejsce
Adrian Ostachowski - III miejsce


Mecz o III miejsce

Ostrężnica - Zalas 1:0

Finał

Czerna - Krzeszowice 0:0 dogrywka 0:0 karne 0:2

CZERNA W TURNIEJU ZAJEŁA II MIEJSCE
GRATULUJEMY
--------------------------------------------------------------------
Zgoda na udział w Kole sportowym
 
 
 
Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka……………….w zajęciach Koła sportowego, które odbywać się będą na hali sportowej w Nowej Górze. Zajęcia będą prowadzone w każdy poniedziałek w godzinach 17:00 – 18:30. Oświadczam że moje dziecko nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w Kole sportowym. Dojazd i powrót z hali we własnym zakresie. Pierwsze zajęcia odbędą się 22 września.

--------------------------------------------------------------------

REGULAMIN

KONKURSU NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

 

1.     Cele i zadania konkursu:

  • Popularyzacja aktywności fizycznej wśród młodzieży szkolnej.
  • Rozwijanie umiejętności sportowego rywalizowania i kibicowania.
  • Mobilizowanie uczniów do systematycznej pracy i chęci osiągania coraz lepszych wyników sportowych.
  • Stwarzanie warunków do rywalizacji sportowej wszystkim uczniom w szkole.
  • Eksponowanie osiągnięć młodzieży poprzez systematyczne ogłaszanie wyników na stronie internetowej.

2.     Zasady konkursu:

  • W konkursie biorą udział klasy IV – VI Szkoły Podstawowej
  • Konkurs trwa cały rok szkolny
  • Klasyfikacja indywidualna prowadzona jest osobno w kategorii chłopców i dziewcząt
  • Zawodnicy rezerwowi (z których nie korzystał opiekun w trakcie zawodów) otrzymują punkty za udział, tak jak pozostała część drużyny.
  • Każdy uczeń zdobywa punkty według kryteriów określonych w  niniejszego regulaminu.
  • Konkurs kończy się w dniu posiedzenia rocznego Rady Pedagogicznej.
  • Wszelkie sprawy sporne lub niejasne rozstrzyga nauczyciel  wychowania fizycznego.

 

 

 

 

 

 


PUNKTACJA NA NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY

UDZIAŁ W ZAWODACH

1.       ogólnopolskich                - 30

2.       wojewódzkich                 - 20  

3.       rejonowych                      - 15

4.       powiatowych                   - 10

5.       gminnych                           - 5

MIEJSCE W  ZAWODACH

1.       I              - 12

2.       II             - 11

3.       III           - 10

4.       IV           - 9

5.       V            - 8

6.       VI           - 7

7.       VII          - 6

8.       VIII        - 5

9.       IX           - 4

10.   X             - 3

11.   XI           -2

12.   XII          -1

UDZIAŁ W  ZAWODACH

1.       szkolnych           - 3       

UDZIAŁ W POZALEKCYJNYCH ZAJĘCIACH SPORTOWYCH

1.       udział w Kole sportowym(za każdą obecność)                  - 1

MIEJSCE W TABLICY LEKKOATLETYCZNEJ REKORDÓW SZKOŁY

1.       ustanowienie lub wyrównanie rekordu szkoły                 - 20 pkt

2.       ustanowienie lub wyrównanie drugiego wyniku             - 15 pkt

3.       ustanowienie lub wyrównanie trzeciego wyniku                             - 10 pkt

 

PRZYGOTOWANIE DO LEKCJI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO /ILOŚĆ BRAKÓW STROJU SPORTOWEGO/PUNKTY WYSTAWIANE NA KONIEC KAŻDEGO SEMESTRU/

1.       bez braku stroju              - 15

2.       do 3 braków                      - 0

3.       powyżej 3                          - (-15)

STRATA PUNKTÓW

1.       uczeń traci taką ilość punktów, jaką mógłby zdobyć za zajęcie I miejsca w zawodach w których nie wziął udziału z własnej winy - bez usprawiedliwienia rodziców (opiekunów)

2.        uczeń nie otrzymuje punktów za udział w zawodach jeśli w czasie ich trwania zachował się w sposób naruszający dobre imię szkoły, drużyny lub naruszył inne ogólnie przyjęte normy poprawnego zachowania

 

Przygotował nauczyciel  wychowania fizycznego:

Daniel Chechelski

 

 

 


 

 

 

Szkoła Podstawowa w Czernej
Czerna 274
32 - 063 Krzeszowice