Dziś jest sobota, 24 października 2020 r. Od rozpoczecia wakacji mine3o 60 dni

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice,

Wszyscy przeżywamy trudny czas pandemii koronawirusa na świecie. Nasze codzienne życie wygląda teraz zupełnie inaczej niż dotychczas. Uczymy się i pracujemy zdalnie, przebywamy w izolacji domowej, nie możemy się spotykać, a nawet bez powodu wychodzić z domu. Jest to czas, w którym możemy odczuwać różne emocje, doświadczać lęku, przeżywać bunt, frustrację czy zniechęcenie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że sytuacja, w której obecnie jesteśmy jest …. wymagająca.

Mam nadzieje , że Państwo i „nasze” Dzieci macie się dobrze i chronicie się przed zakażeniem koronawirusa najlepiej jak potraficie.

Dlatego zachęcam Was do rozmów i konsultacji z pedagogiem szkolnym . Może chcecie się o coś zapytać, rozwiać swoje wątpliwości, opowiedzieć o tym, co przeżywacie, a może po prostu porozmawiać o tym, co u Was słychać.

Można zemną kontaktować się drogą mailową lub przez dziennik elektroniczny. Jeżeli Państwo lub Wasze dziecko chcecie porozmawiać, to podaje numer telefonu 506 595 833

Dla Państwa będę podawała linki- coś dla starszych i młodszych.

Dbajcie o siebie i trzymajcie się ciepło.

Wskazówki dla rodziców

Uczeń bezpieczny w sieci -poradnik dla uczniów

Pozdrawia Beata Jakóbik