Dziś jest sobota, 24 października 2020 r. Od rozpoczecia wakacji mine3o 60 dni
Szkoła
Nasz patron Historia szkoły Budynki i pomieszczenia Fotogaleria Oferta szkoły Dyrekcja Dokumenty Swietlica proponuje Pomoc pedagogiczna Biblioteka proponuje BIP Nauczyciele Sukcesy sportowe i inne Jadłospis Statut Rekrutacja Projekt edukacyjny Dziennik elektroniczny Przedszkole Pliki do pobrania przedszkole Pedagog Świetlica Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 Biblioteka Pliki do pobrania Kontakt
 
Czas ucieka!Dbaj o minuty, a godziny, dni i lata
same o siebie zadbają.
Bo sztuka życia, to mądre wykorzystanie czasu.

 
 
Ciekawe strony
Urzšd Miejski
Regulamin

 

Pogoda


 


 

 


Dokument bez tytułu

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice,

Wszyscy przeżywamy trudny czas pandemii koronawirusa na świecie. Nasze codzienne życie wygląda teraz zupełnie inaczej niż dotychczas. Uczymy się i pracujemy zdalnie, przebywamy w izolacji domowej, nie możemy się spotykać, a nawet bez powodu wychodzić z domu. Jest to czas, w którym możemy odczuwać różne emocje, doświadczać lęku, przeżywać bunt, frustrację czy zniechęcenie.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę , że sytuacja, w której obecnie jesteśmy jest …. wymagająca.

Mam nadzieje , że Państwo i „nasze” Dzieci macie się dobrze i chronicie się przed zakażeniem koronawirusa najlepiej jak potraficie.

 

Dlatego zachęcam Was do rozmów i konsultacji z pedagogiem szkolnym . Może chcecie się o coś zapytać, rozwiać swoje wątpliwości, opowiedzieć o tym, co przeżywacie, a może po prostu porozmawiać o tym, co u Was słychać.

Można zemną kontaktować się drogą mailową lub przez dziennik elektroniczny. Jeżeli Państwo lub Wasze dziecko chcecie porozmawiać, to podaje numer telefonu 506 595 833

Dla Państwa będę podawała linki- coś dla starszych i młodszych.

Dbajcie o siebie i trzymajcie się ciepło.

Wskazówki dla rodziców

https://www.sensity.pl/poradnik-rodzica-w-czasach-zarazy-czyli-jak-pracowac-opiekowac-sie-i-nie-zwariowac/

Uczeń bezpieczny w sieci -poradnik dla uczniów

 

Pozdrawia Beata Jakóbik

Pedagog szkolny 

 

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Czernej
Czerna 274
32 - 063 Krzeszowice