Dziś jest wtorek, 23 lipca 2019 r. Do konca roku szkolnego pozostalo32 dni

Budynki i pomieszczenia

Szkoła Podstawowa w Czernej jest usytuowana w środkowej części miejscowości. Składa się z dwóch budynków. Pierwszy starszy ma prawie 100 lat. W nim mieszczą się sale klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego. Brak dzwonków pozwala dostosować długość lekcji do możliwości koncentracji uwagi uczniów. W drugim budynku mieszczą się: gabinet dyrektora, sekretariat, pokój nauczycielski, sale lekcyjne dla klas 4-6. Szkoła nasza posiada pracownie internetową a nawet stołówkę. Na piętrze górnego budynku znajduje się biblioteka i świetlica szkolna.