Dziś jest czwartek, 21 listopada 2019 r. Do konca roku szkolnego pozostalo277 dni

Wieczornica Niepodległościowa
12 listopada obchodziliśmy uroczyście rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naród polski. Zaproszeni goście, mieszkańcy Czernej oraz cała społeczność szkolna postanowili uczcić rocznicę spotykając się w remizie OSP Czerna. Uczniowie, rodzice i mieszkańcy wspólnie przygotowali program artystyczny. W przedstawieniu zaprezentowano chronologiczne wydarzenia i zrywy patriotyczne Polaków w dążeniu do odzyskania wolności. Wszyscy wysłuchali inscenizację z powagą i w skupieniu, oddając tym samym szacunek tym, którzy oddali swoje życie, abyśmy mogli żyć w wolnym kraju. Uczestnicy spotkania wspólnie odśpiewali hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Rotę.

Wieczornica

KOMUNIKAT !!!
Komunikat nr 3/2019
Dyrektora Szkoły Podstawowej im. mjr Józefa Ryłko w Czernej
z dnia 31.10.2019r.
w sprawie jakości wody pochodzącej z ujęcia woda położonego na terenie Szkoły Podstawowej im. mjr Jozefa Ryłko w Czernej
Dyrektor Szkoły Podstawowej stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi podawanej wodociągiem lokalnym dla Szkoły Podstawowej w Czernej w związku ze spełnieniem wymagań określonych w załączniku nr 1 część C rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czernej
Marzena Banaczyk- Niemiec